TAŞIT KREDİSİ

Koç Fiat Kredi, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep yetkili satıcılarından 0 km kredili araç alımlarınızda kullanabileceğiniz avantajlı faiz oranları, ödeme kolaylıkları ve kampanyalar sunar. Yetkili satıcılarımızda siz aracınızın tüm özelliklerine karar verene kadar kredi işlemleriniz hızlı ve yalın süreçlerimizle değerlendirilir ve kullanımınıza hazır hale gelir.

Kredi başvurunuzu yetkili satıcılarımız yoluyla yapabileceğiniz gibi arzu ettiğiniz taktirde online olarak ta gerçekleştirebilirsiniz. Koç Fiat Kredi online başvuru hizmeti ile istediğiniz marka ve modelde, ister bireysel şahız alımlarınız için isterseniz de şirket üzerine ticari alımlarınızda kreidlendirme için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapacağınız başvurunuz gerçek bir değerlendirme olup bir ön onay demek değildir. Başka bir deyişle yapacağınız online kredi başvurunuz bayimizde yaptıracağınız işlemin birebir aynısıdır.

Koç Fiat Kredi Kurumsal web sitemizde https://basvuru.kocfiatkredi.com.tr/ adresinden başvurubilirsiniz.

Buna ek olarak, kredi hizmeti verdiğimiz Fiat ve Jeep markalarımızın kurumsal web siteleri üzerinden de, almayı düşündüğünüz aracın özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, versiyon, fiyat ve özelliklerine karar verdikten sonra bu web sitelerinden de “Hızlı Kredi Başvurusu” adımı ile ve “Jeep Konfigüratör” üzerinden de başvurunuz yapabilirsiniz.

Online başvurunuz sonrasında süreç şu şekilde işler;

Kredi değerlendirme sonucunuz size iletilir ve  başvuruda tercih ettiğiniz yetkili satıcımıza başvurunuz bilgisi gönderilir,  akabinde de krediniz ve aracınızla iligili son işlemleriniz için yetkili satış danışmanı size yardımcı olacaktır.

 

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK SEÇENEKLERLE YANINIZDAYIZ!

Eşit Ödemeli Kredi: 

Bu ödeme seçeneğinde geri ödemelerinizi seçtiğiniz vade boyunca eşit taksitlerle yapabilirsiniz. Her ay yapacağınız eşit ödemeler nakit akışınızı kolayca düzenlemeye olanak verir. Kredinin maksimum vadesi bireysel başvurular için 48 ay, vergi levhalı veya tüzel başvurular için 60 aydır.

Artan ve Azalan Ödemeli Kredi:

Taksitlerinizi arttırarak veya azaltarak ödemenizi yapabilirsiniz. Kredinizin vadesinin ilk 6 ayından veya 12 ayından itibaren %5 ya da %10 oranında dönemsel olarak taksit tutarlarını arttırarak ya da azaltıp devam edebilirsiniz. Artışın/azalışın başlayacağı ayı ve periyotlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ara Ödemeli Kredi: 

Bu kredi, kredinin vadesi boyunca başlangıçta belirleyeceğiniz 6 ayda 1 veya 12 ayda 1 ödeme ile toplam kredi tutarının %5 veya %10’u kadar ara ödemeler yapabilirsiniz. Bu kredi dönemsel ödemelerle diğer vadelerdeki taksitleri daha düşük tutarda ödeme imkanı sağlar.

Balon Ödemeli Kredi: 

Kredinizin son taksidini toplam tutarın %30’una kadarlık kısmını son taksitte ödeme imkanı sağlayan kredidir. Diğer vadelerdeki taksit tutarlarınız eşit taksitli olacaktır.

Taksit Ötelemeli Kredi: 

Kredi vadesi değişmeksizin,ödemeye başlayacağınız tarihi 6 aya kadar erteleme imkanı sunan kredidir. Bu durumda oluşan erteleme faizi, sonraki taksitlerinize eşit oranda bölünerek yansıtılır.

Çiftçi Kredisi: 

Çiftçilerimiz için hazırladığımız bu kredi, hasat zamanınıza göre ödeme yapmak istediğiniz dönemi 6 ayda 1 veya 12 ayda 1 ödeme yapacak şekilde seçebilir, buna ek olarak ödemeyi yıl içinde tercih ettiğiniz aylarda gerçekleştirebilirsiniz.

*Çiftçi kredisiden faydalanabilmek için ÇKS(Çiftçi Kayıs Sistemi) Belgesi istenecektir.

Taksit Atlatmalı Kredi:  

Bu kredi makisumum 36 ay vadede 3 aya kadar her sene belirleyeceğiniz aylarda ödeme yapmadan geçirmenize olanak sağlar.Yılın zor dönemlerini taksit ödemeden atlatmak mümkündür.

Tek Ödemeli Kredi: 

Bu ödeme seçeneğinde araç fiyatının %50'si oranında peşinat ödeyip kalan %50'sini 1 yıl sonra birikmiş faizi ilerdeyebilirsiniz.

Tam Esnek Kredi:

Kredinizi 36 aya kadar vadelendirip, 2 farklı şekilde esnek bir kredi oluşturmanızı sağlar. İsterseniz aylık taksit tutarınızı kendiniz belirleyip vade boyunca 3 aya kadar ara dönemlerde toplu ödeme yapabilirsiniz. Veya yine dönemin farklı vadelerinde 3 kez belirleyeceğiniz ödeme tutarına göre diğer kalan taksitleri eşit olarak ödeyebilirsiniz.

Kasko Kredisi: 

Aracınızı kredi ile satın alırken buna ek olarak aracınız için yaptıracağınız kaskonuzu da kredi tutarınıza ekleyerek aynı vadede ödeme imkanına bu kredi ürünü ile sahip olursunuz. Ek bir ödeme zorluğuna girmeden taşıt krediniz ile birlikte vade boyunca ödeyebilirsiniz. Böylece satın aldığınız aracınızın kaskosunun primleri taşıt krediniz ile ödenir.

Trafik Sigortası Kredisi: 

Aracınızı kredi ile satın alırken buna ek olarak aracınız için yaptıracağınız trafik sigortasını da kredi tutarınıza ekleyerek aynı vadede ödeme imkanına bu kredi ürünü ile sahip olursunuz. Ek bir ödeme zorluğuna girmeden taşıt krediniz ile birlikte vade boyunca ödeyebilirsiniz. Böylece satın aldığınız aracınızın trafik sigortası primleri taşıt krediniz ile ödenir.

* Kredi geçerliliği Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Koç Fiat Kredi kredi özelliklerinde değişiklik yapma veya yapacağı değerlendirme ile kredide teklif sunma hakkına sahiptir.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun.

BİZİ TAKİP EDİN

s