TAŞIT KREDİSİ

Koç Fiat Kredi, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep yetkili satıcılarından 0 km kredili araç alımlarınızda kullanabileceğiniz avantajlı faiz oranları, ödeme kolaylıkları ve kampanyalar sunar. Yetkili satıcılarımızda siz aracınızın tüm özelliklerine karar verene kadar kredi işlemleriniz hızlı ve yalın süreçlerimizle değerlendirilir ve kullanımınıza hazır hale gelir.

Kredi başvurunuzu yetkili satıcılarımız yoluyla yapabileceğiniz gibi arzu ettiğiniz taktirde online olarak ta gerçekleştirebilirsiniz. Koç Fiat Kredi online başvuru hizmeti ile istediğiniz marka ve modelde, ister bireysel şahız alımlarınız için isterseniz de şirket üzerine ticari alımlarınızda kreidlendirme için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapacağınız başvurunuz gerçek bir değerlendirme olup bir ön onay demek değildir. Başka bir deyişle yapacağınız online kredi başvurunuz bayimizde yaptıracağınız işlemin birebir aynısıdır.

Koç Fiat Kredi Kurumsal web sitemizde https://basvuru.kocfiatkredi.com.tr/ adresinden başvurubilirsiniz.

Buna ek olarak, kredi hizmeti verdiğimiz Fiat ve Jeep markalarımızın kurumsal web siteleri üzerinden de, almayı düşündüğünüz aracın özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, versiyon, fiyat ve özelliklerine karar verdikten sonra bu web sitelerinden de “Hızlı Kredi Başvurusu” adımı ile ve “Jeep Konfigüratör” üzerinden de başvurunuz yapabilirsiniz.

Online başvurunuz sonrasında süreç şu şekilde işler;

Kredi değerlendirme sonucunuz size iletilir ve  başvuruda tercih ettiğiniz yetkili satıcımıza başvurunuz bilgisi gönderilir,  akabinde de krediniz ve aracınızla iligili son işlemleriniz için yetkili satış danışmanı size yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun.

BİZİ TAKİP EDİN

s