KREDİLER

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK SEÇENEKLERLE YANINIZDAYIZ!

Eşit Ödemeli Kredi: 

Bu ödeme seçeneğinde geri ödemelerinizi seçtiğiniz vade boyunca eşit taksitlerle yapabilirsiniz. Her ay yapacağınız eşit ödemeler nakit akışınızı kolayca düzenlemeye olanak verir.

Artan ve Azalan Ödemeli Kredi:

Taksitlerinizi arttırarak veya azaltarak ödemenizi yapabilirsiniz. Kredinizin vadesinin ilk 6 ayından veya 12 ayından itibaren %5 ya da %10 oranında dönemsel olarak taksit tutarlarını arttırarak ya da azaltıp devam edebilirsiniz. Artışın/azalışın başlayacağı ayı ve periyotlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ara Ödemeli Kredi: 

Bu kredi, kredinin vadesi boyunca başlangıçta belirleyeceğiniz 6 ayda 1 veya 12 ayda 1 ödeme ile toplam kredi tutarının %5 veya %10’u kadar ara ödemeler yapabilirsiniz. Bu kredi dönemsel ödemelerle diğer vadelerdeki taksitleri daha düşük tutarda ödeme imkanı sağlar.

Balon Ödemeli Kredi: 

Kredinizin son taksidini toplam tutarın %30’una kadarlık kısmını son taksitte ödeme imkanı sağlayan kredidir. Diğer vadelerdeki taksit tutarlarınız eşit taksitli olacaktır.

Taksit Ötelemeli Kredi: 

Kredi vadesi değişmeksizin,ödemeye başlayacağınız tarihi 3 aya kadar erteleme imkanı sunan kredidir. Bu durumda oluşan erteleme faizi, ilk taksite yansıtılır.

Çiftçi Kredisi: 

Çiftçilerimiz için hazırladığımız bu kredi, hasat zamanınıza göre ödeme yapmak istediğiniz dönemi 6 ayda 1 veya 12 ayda 1 ödeme yapacak şekilde seçebilir, buna ek olarak ödemeyi yıl içinde tercih ettiğiniz aylarda gerçekleştirebilirsiniz.

*Çiftçi kredisiden faydalanabilmek için ÇKS(Çiftçi Kayıs Sistemi) Belgesi istenecektir.

Taksit Atlatmalı Kredi:  

Bu kredi makisumum 12 ay vadede 3 aya kadar her sene belirleyeceğiniz aylarda ödeme yapmadan geçirmenize olanak sağlar.Yılın zor dönemlerini taksit ödemeden atlatmak mümkündür.

Tek Ödemeli Kredi: 

Bu ödeme seçeneğinde araç fiyatının %50'si oranında peşinat ödeyip kalan %50'sini faizi ile ödeyebilirsiniz.

Tam Esnek Kredi:

Kredinizi 12 aya kadar vadelendirip, 2 farklı şekilde esnek bir kredi oluşturmanızı sağlar. İsterseniz aylık taksit tutarınızı kendiniz belirleyip vade boyunca 3 aya kadar ara dönemlerde toplu ödeme yapabilirsiniz. Veya yine dönemin farklı vadelerinde 3 kez belirleyeceğiniz ödeme tutarına göre diğer kalan taksitleri eşit olarak ödeyebilirsiniz.

 

* Kredi geçerliliği Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Koç Fiat Kredi kredi özelliklerinde değişiklik yapma veya yapacağı değerlendirme ile kredide teklif sunma hakkına sahiptir.

BİZİ TAKİP EDİN